• xenTurkce.com kesinlikle bir arkadaş\sevgili bulma portalı değildir. Tabi burada paylaşımda bulunduğunuz süre zarfında tanışacağınız, paylaşacağınız ve özellikle bir çok şeyi öğreneceğiniz kişiler olacaktır. Eğer kendinize bir kız\erkek ayartmak düşüncesindeyseniz ve bu tip bir site arıyorsanız sizi 'Google' a yönlendirmekten zevk duyarız.
  • Sitemizi, diğer sitelerden farklı kılan bir kaç "nüans" var. Bizler TÜRKÇE'mizin kullanımına, insan EMEĞİNE karşı saygıya, karşılıklı PAYLAŞIMA ve birbirimize karşı SAYGIYA önem veriyoruz. Anlayışımız : elimizde olan, fakat değerini bilmediğimiz kıymetlerimizin farkına vardırtmaktır. İfade yerindeyse "bilinçli kullanıcı" mantığıyla hareket etmek\ettirmektir.

  • Bunları hatırlatarak sitemizdeki FORUM KURALLARI'na da göz atmanızı öneriyoruz.

Kaynak ikonu

xenForo 2.x.x Ülke Yasağı 2.0.2

indirmek için izniniz yok
Ülkelerin sitenize kaydolmasını yasaklayın ve isteğe bağlı olarak, yasaklı bir ülkeden biri olduğunda kayıt sekmesini kaldırın.

Bu eklenti, MaxMind'in GeoLite2 Ülkesi veritabanını ve MaxMind'in DB Okuyucusunu kullanır. Bu eklenti, sunucunuza mod_geoip'in kurulmasını gerektirmez.

Not: Bu eklenti, yükleme sırasında MaxMind veritabanını indirmek için MaxMind veritabanı sitesine bağlanır. MaxMind'e bağlanamazsa, kurulum durur ve eklenti kurulmaz.
Yazar
Emre
İndirilme
0
Görüntüleme
13
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Emre ait diğer kaynakar

En son güncellenenler

  1. Update Country Registration Ban 2.0.2

    Add - Check that add-on is being installed/upgraded on XenForo 2.1 or higher Add - Option to ban...
  2. Hata güncellemesi

    This is just one of those days :( Fix - Error when cron task runs
Üst